Het is weer tijd voor flinke kortingen in Winkelcentrum Putten! Op vrijdag 27 en zaterdag 28 augustus zetten winkeliers traditiegetrouw weer hun deuren open voor 'Putten Ruimt Op'.
Niet alleen kleding, maar ook brillen, verzorgingsproducten, woonaccessoires en vele andere artikelen worden aangeboden met fantastische kortingen, oplopend tot wel tachtig procent.Beide dagen is het winkelcentrum gevuld met scherpe kortingen, leuke koopjes en aantrekkelijke acties.
Belangstellenden die nog leuke items willen scoren voor mooie prijsjes, kunnen dan zeker in Putten terecht dat laatste weekend van augustus. Naast de koopjes, die in de winkels te vinden zijn, plaatsen diverse ondernemers dit jaar ook weer een kraam en andere leuke presentaties voor de winkel.
Meer informatie is te vinden op www.winkelcentrumputten.nl.